PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139957}

Straż nocna

Nochnoy Dozor
6,7 20 253
oceny
6,7 10 1 20253
6,0 5
ocen krytyków
Straż nocna
powrót do forum filmu Straż nocna

Widziałem zwiastun filmu. Kłóciłem się z kumplem ze to jest amerykańska wersja, bo nie mogłem uwierzyć ze to zrobili Rosjanie. Zwiastun oglądany na wielkim ekranie potęgowany piorunująca muzyką zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Nachodzi mnie pytanie jak bardzo zwiastun jest bliski filmowi? Czy to tylko genialna prezentacja rosyjskich reżyserów czy naprawdę film inny niż wszystkie?
Powiem wam, że trakcie oglądania zwiastun ciarki mnie przeszyły

To tylko od waszych wypowiedzi zależy czy nadal będę się delektował zwiastunem i łudził się genialnością Rosjan czy obejrzę go na wielkim ekranie i docenię nową stylizację promowaną przez naszych sąsiadów

ocenił(a) film na 8
Gregi

oglądać, oglądać - naprawde kawał dobrego filmu - oglądałem go zaraz po "wyspie" i dużo większe wrażenie na mnie zrobił. Jak ktoś przyzwyczajony jest do amerykanskich superprodukcji to sie nadmi i powie pewno ze kiszak ale film naprawde ma duzy potencjał . Nie będe tu sie ropzpisywał i wklepywał wsyztskich swoich przemyśleń z nim związanych bo jest tego troche dużo. Generalnie polecam obejrzeć i ew. wtedy zapraszam do dalszej dyskusji i wymiany opinii :)

Gregi

Takie pytania "ogladac czy nie" sa kompletnie bez sensu. Jeden Ci odpowie, ze tak, drugi, ze nie. I co wtedy zrobisz? Moze sonde na reprezentatywnej dla spoleczenstwa grupie 1044 osob?

ocenił(a) film na 9
kubisz

oczywiście że oglądać. By wyrobić jakakolwiek opinie własną flm nalezy obejrzeć samodzielnie od deski do deski

ocenił(a) film na 6
Gregi

Ja po obejrzeniu zwaituna byłem naprawde pod wrazeniem, ale po obejrzeniu filmu stwierdzam ze niestety zwaistun pokazal wszystko co najlepsze w tym filmie. Wiec niestety nie polecam go wogole!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones