PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139957}

Straż nocna

Nochnoy Dozor
6,7 20 249
ocen
6,7 10 1 20249
6,0 5
ocen krytyków
Straż nocna
powrót do forum filmu Straż nocna

StraszNe do cna

ocenił(a) film na 9

ja po tym filmie miałem takiego dekadenckiego doła
jednak ruscy też potrafią trącić melancholią wengierska

ocenił(a) film na 7
MysterMister

ja zamowilem film na allegro( w ciemno) dobry jest czy strata pieniędzy? do jakich byś go porownał?

ocenił(a) film na 9
_suspect_

zalezy ile cie kosztował....
ale chciałbym miec oryginała - wiec warto

ocenił(a) film na 7
MysterMister

35 zł ;] ale chcialbym wiedziec w jakim klimacie jest ten film i czy jest do czegos porownywalny..no i poprostu czy nie jest nudnawy hmm?

ocenił(a) film na 9
_suspect_

no akurat tutaj dużo zależy od indywidualnych upodobań. na pewno film nie jest nudny, zrealizowany po trosze jak w kinie amerykańskim.
Zresztą nie wiem po co się o to pytasz. Mając na uwadze cenę to chyba nie pożałujesz zakupu. Takie doradzanie zawsze jest sprawą ryzykowną, bo ile ludzi - tyle zdań. Ja bym chciał mieć ten film w swojej kolekcji.

ocenił(a) film na 7
MysterMister

już go mam od jakiegos czasu i powiem, ze przypadl mi do gustu...balem sie ze bedzie w stylu blade ale cale szczescie jest w innym stylu-lepszym-warty obejrzenia i az dziw ze to Ruski film :D

ocenił(a) film na 9
_suspect_

mówiłem że warto - dla mnie. no a sposób realizacji przypomina zachodnie PRODUKCJE

ocenił(a) film na 7
MysterMister

dzieki;]-fajnie slyszec w takim filmie tak bliski nam język...szczerze mowiac nadal mu klimatu;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones