PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139957}

Straż nocna

Nochnoy Dozor
6,7 20 249
ocen
6,7 10 1 20249
6,0 5
ocen krytyków
Straż nocna
powrót do forum filmu Straż nocna

W ostatnich latach przewinęły się u mnie dziesiątki filmów ale ten zapamiętałem najbardziej + DAYWATCH(PART2).Hollywood może lizać buty pomysłodawcom z Rosji.Czekam na część trzecią w 2009.Polecam

szymsko

Czy to aby napewno arcydzieło ? Ludzie zbyt pochopnie oceniają filmy. Ulubionym dają 10 a znienawidzonym 1 chociaż to jest nieobiektywne i nie odzwierciedla prawdziwej wartości.

Zandarm

Oglądałem SN (dośc dawno) i mi się nie podobał, w sumie mało zrozumiałem z tego filmu, a raczej zrozumiałem, ale dużo było niescisłości. Akcja przyśpieszona i fabuła też, jakby reżyserski portfel nie mógł pociągnąc dłuższego filmu (w celu lepszego go zrozumienia). Może to przyzwyczjenie do amerykańskich sf i sensacji nie wiem ale na 10 daje 5. pozdr.

użytkownik usunięty
szymsko

Dla mnie bł spoko, chociaż kiedy 1 raz zobaczyłam okładkę pomyślałam "pewnie jakiś kryminał, albo coś" [to przez te okulary ;p] . Jak zaczęłam patrzeć, myślałam, ze to jakiś Władca Pierścieni. Jak zabronili tej babce na początku klasnąć w dłonie i pojawiłą się ta "tygrysica" czy coś to cały czas się śmiałam.
WIECIE CO MI SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBAŁO?
Ten wampir był bardzo przystojny xD !! ;DD

ocenił(a) film na 8
szymsko

Dla mnie jest to solidny film międzygatunkowy. Po trochu wszystkiego. Zupełnie inny niż produkcje made in USA. Genialny to on na pewno nie jest, ale w swojej kategorii bije wiele filmów na głowę. Ciekawe efekty, coś nowego po tych wszystkich oklepanych hollywoodzkich, fabuła też w wielu miejscach zaskakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones