PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139957}

Straż nocna

Nochnoy Dozor
6,7 20 253
oceny
6,7 10 1 20253
6,0 5
ocen krytyków
Straż nocna
powrót do forum filmu Straż nocna

3/10

ocenił(a) film na 3

Podchodziłem do tego filmu 2x i w połowie filmu zawsze zasypiałem, dlaczego ?
Denny, ponury, pokręcony tak że nie wiadomo o co chodzi i dobrze również mógłbym od 10 minuty zacząć oglądać i nie wylecę z wątku ani nic mnie nie ominie, dziwie się że tu jest tak wysoka ocena tego filmu. Ocena 3 to za jakieś marne efekty których zapewne wszystkich nie obejrzałem i nie obejrzę.

ocenił(a) film na 7
miclaz

"Denny, ponury, pokręcony tak że nie wiadomo o co chodzi.. "
Dlatego właśnie dostał 7, chociaż mógłby 8.

ocenił(a) film na 7
miclaz

A pierdolisz głupoty;]

ocenił(a) film na 10
miclaz

przeczysz sam sobie pisząc "pokręcony tak że nie wiadomo o co chodzi" następnie dodając "również mógłbym od 10 minuty zacząć oglądać i nie wylecę z wątku ani nic mnie nie ominie".
mnie tam się film podobał :)

miclaz

za dużo alkoholu miclaz

ocenił(a) film na 6
Lothar_5

przeczytaj książki a się połapiesz. resztą...wystarczy się wczuć i kojarzyć fakty.

piwoszek

Według mnie film dobry, nawet bardzo. Chociaż tak jak postawiłem się na miejscu kogoś kto nie czytał książki, to też bym się chyba pogubił. Jedno co mi przeszkadzało... to, że odeszło to mocno od książki.

ocenił(a) film na 3
miclaz

tez 3/10
najwieksza zaleta tego filmu czyli kraj produkscji zostala niewykorzystana, ktos sie chyba uparl zeby zrobic bardziej amerykanski film niz amerykanie

jeden z niewielu filmow po ktorych obejrzeniu zalowalem poswieconego czasu

ocenił(a) film na 1
Clarence Worley

1/10
kaszana,żenada,strata czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones