PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101780}

Antykiller

Antikiller
5,8 190
ocen
5,8 10 1 190

Antykiller
powrót do forum filmu Antykiller

chaotycza sensacja

ocenił(a) film na 5

Glownym bohaterem jest lysy mezczyzna (z wygladu troche w typie Marcinkiewicza :) o pseudonimie "Lis". Byly milicjant, wlasnie wyszedl z wiezienia.
A tu rzeczywistosc inna niz w poprzedniej dekadzie. Petersburgiem rzadzi mafia, dzielaca sie na kilka grup niekoniecznie lubiacych sie ze soba. Bohater w sprytny sposob chce doprowadzic do konfrontacji i wyeliminowac wiekszosc bandziorow.
Temat (przesteprze organizacje Rosji) nienowy, bo juz nieodzalowany Bodrov Jr. w swoim "Brat" pokazal to ciekawiej i lepiej.
Film dosc chaotycznie nakrecony i jeszcze bardzej chaotycznie zmontowany. Dzieje sie duzo, mnostwo drugoplanowych postaci z roznych gangow, ktore w nadmiarze zaczynaly mi sie mylic, kto popiera kogo etc.
Film ten wyrezyserowal Yegor Konchalovsky, syn Andrieja Konczalowskiego i siostrzeniec Nikity Michalkowa. Ale dopiero nakrecony nakrecony trzy lata pozniej "Pobeg" (czyli rosyjski "Scigany") okazal sie wg mnie filmem udanym jak na kogos kto pochodzi z tak slynnej 'filmowej' rodziny.
A sam "Antikiller" doczekal sie jeszcze dwoch sequeli.

ocenił(a) film na 3
-Grail-

"Chaos" to pierwsze słowo jakie przyszło mi na myśl oglądając ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones